Anadolu Yakası Nakliyat

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Anadolu Yakasında evden eve nakliyat,ofis taşıma, eşya taşıma, şehirlerarası nakliyat, şehiriçi nakliyat hizmetlerini vermektedir.Nakliyat sektörünün giderek arttığı Anadolu Yakasında yıllardır gerçekleştirdiği başarılı hizmet ile giderek büyüyen firmamıza eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Bizi aradıktan sonra telefonda sözlü anlaşma sonrası ücretsiz olarak eksperimiz eşyaları ve taşınılacak yerleri gerekli olması durumunda incelemek için sizi ziyaret edecektir.  Nakliye sırasında ihtiyaç duyulabilecek durumların değerlendirmesi yapar. Bu hizmet tamamen ücretsizdir ve bir zorunluluğu yoktur. Ayrıntılı olarak bir nakliye teklifi oluşturulur. Bu hizmetimizde ücretsizdir. Size verilen nakliye teklifinden memnun değilseniz veya bazı yerleri değiştirmek istiyorsanız bunu bize mutlaka bildirin. İstediğiniz değişikliklere göre size uygun istediğiniz şekilde bir nakliye teklifi daha sunabiliriz.  Nakliye teklifindeki tüm planlamaları ve düzenlemeleri kabul etmeniz durumunda taşınma tarihi için firmamız hazırlık yapar. Taşınma günü tüm eşyalarınız güvenli ve hızlı bir şekilde yeni evinize veya yerine taşınacaktır. Sizin için çok stresli olan bu günü çok rahat bir şekilde atlatmanız için özenle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Anadolu Yakası nakliyat firmaları arasında saygın bir konuma ulaşan Yağmur Nakliyat firmasının gerekli yetki belgeleri bulunmaktadır. Tüm taşıma sırasında bir uzmanımız taşıma sırasındaki tüm adımları takip ederek aksaklık olması durumunda derhal müdahale etmektedir.

Taşıma gününde hazır olmanız için Nakliye Rehberini inceleyebilirsiniz. Taşımaya başlamadan önce yapmanız gerekenleri aşağıda belirtiyoruz.

Tüm elektrikli cihazları prizlerinden çıkartın.
Taşıma öncesi derin dondurucu ve buzdolabınızı tamamen boşaltmalısınız. Dolu olarak taşınabilmesine karşın üreticiler bunların boşaltılmasını tavsiye etmektedirler.
Tavan arasında veya kilerde bulunan eşyalarda aynı şekilde evde bulunan eşyalar gibi düşünülmelidir. Bu tarz eşyalarınız varsa mutlaka nakliye teklifine eklememiz için bize önceden bildirin.
Yeni evinizde tüm eşyaların doğru yere yerleştirilmesi için paketlerin tamamına okunaklı bir şekilde etiketler hazırlayıp yapıştırın.
Sizin paketlediğiniz eşyaların tam olarak kapatıldığından emin olun.
Kıyafetleriniz kıyafet taşıma dolaplarında taşınacaktır bu sebeple kıyafetlerinizi ambalajlamanız gerekmemektedir.
Buzdolabı veya derin dondurucular taşınmadan 48 saat önce prizden çekilmiş olması gerekmektedir. Yiyeceklerinizi geçici olarak komşuların veya marketin dolaplarında saklayabilirsiniz.
Yanıcı maddeler taşıma araçlarımızda taşınmaz çünkü taşınması durumunda nakliye sigortasını geçersiz hale getirmektedir.
Anadolu Yakasında yeni taşınılacak olan evinizin önünde en az üç arabalık bir boş alan hazırlamanız bizim için çok daha iyi olacaktır.

 

İstanbul Nakliye Firması

Gaziosmanpaşa Nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Hicret Nakliyat